Kategoria: Biznes, gospodarka

Biznes, gospodarka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Rachunekwbanku.pl »

  Codzienne obowiązki i praca wymusza posiadanie konta bankowego. Ten produkt bankowy umożliwia wykonywanie wielu koniecznych do egzystencji działań. Na konto bankowe wpływają wypłaty pieniędzy za pracę albo emerytury lub renty. Konto bankowe umożliwia także wykonywanie przelewów, płacenie rachunków, posiadanie karty debetowej czy przyjmowanie różnych świadczeń pieniężnych. Dobre konto bankowe online to świetny pomysł dla ludzi wykorzystujących dostęp do Internetu w codziennym życiu. Ułatwia i przyspiesza wiele działań. Najlepsze konto internetowe można znaleźć, obserwując witryny typu konto osobiste ranking.

  Data dodania: 06 10 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Łódź Zgierz »

  Adwokat w Łodzi reprezentujący Klientów między innymi w sprawach odszkodowawczych, administracyjnych, gospodarczych, spadkowych, karnych i pracowniczych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Nasza doświadczona kadra zapewni Państwu wsparcie prawne w bardzo wielu dziedzinach prawa. Posiadamy Kancelarie Adwokackie w Łodzi oraz w Zgierzu (woj. łódzkie). Prowadzimy sprawy na terenie całego kraju. Specjalizujemy się w sprawach odszkodowawczych oraz w obronach w sprawach karnych. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę internetową. Tam znajdziecie Państwu wiele szczegółowych informacji na temat naszej Kancelarii http://www.adwokat-sekpiotr.pl/oferta

  Data dodania: 25 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • CeBRiS - Badania marketingowe »

  Zajmując się badaniami marketingowymi oraz analizami rynkowymi od ponad dziesięciu wiemy jak ważne są ona dla naszych klientów. Dlatego dbamy o to by każde badanie było przeprowadzone dokładnie oraz rzetelnie. Gwarantuje to tam ogólnopolska sieć profesjonalnych ankieterów oraz koordynatorów. Naszych danych nie zbierają przypadkowe osoby dlatego mamy pewność, że są one wiarygodne. Realizujemy takie projekty jak np.: badania znajomości marki, badania zadowolenia klientów czy analizy strategiczne przedsiębiorstw.

  Data dodania: 09 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania ankietowe »

  Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie badań marketingowych oraz analiz strategicznych. Projektując przebieg każdego badania uwzględniamy przede wszystkim budżet naszego klienta. Wiemy, że inwestycja w badania jest niezwykle istotna z punktu widzenia rozwoju firmy dlatego jest to dla nas tak ważne. Ściśle współpracując z klientem jesteśmy w stanie lepiej zbadać jego potrzeby i według nich dopasować nasze działania. Wierzymy, że takie podejście gwarantuje najwyższą jakość naszych usług.

  Data dodania: 19 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe Poznań »

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji badań marketingowych oraz analiz rynkowych. Na swoim koncie mamy ponad 230 projektów badawczych ukończonych przed czasem. Wiemy, że pozyskiwanie rzetelnej wiedzy rynkowej jest niezwykle ważne dla naszych klientów dlatego dbamy o relacje. Klient ma wgląd w każdy etap projektu co pozwala na dynamiczne zarządzanie nim. Dzięki takiemu podejściu nasi klienci otrzymują najbardziej rzetelną wiedzę na temat swoich konsumentów oraz ruchów bezpośredniej konkurencji.

  Data dodania: 23 03 2018 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie zamkowe Warszawa »

  Firma Atron zajmuje się doradztwem, wymianą i montażem wszelkich zabezpieczeń drzwiowych w mieszkaniach, firmach lub domach. Doradzimy jakie zamki zamontować w drzwiach aby skutecznie zabezpieczały przed włamaniem. Przeprowadzimy konserwację i naprawę zamków w drzwiach po włamaniach. Mamy w swojej ofercie całą gamę zamków i zasuw drzwiowych wszystkich producentów. Działamy na terenie Warszawy i okolic przez 365 dni w roku, 24 godziny na dobę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 30 01 2018 · szczegóły wpisu »
 • Oriflame konsultantka »

  Kluczowe wiadomości dotyczące funkcjonalności Oriflame w naszym kraju, z tego serwisu dowiesz się jak rozpocząć współpracę, jak być efektywną konsultantką, jak zarabiać satysfakcjonujące pieniądze. Spółka Oriflame z każdym dniem co raz bardziej się rozwija, poprzez szczególne kosmetyki oraz możliwości zarobkowe jakie ze sobą niesie członkostwo Oriflame. Każdy może zweryfikować swoje siły w roli oferenta kosmetyków i dzięki temu otrzymywać pieniądze zabierając całą marzę dla siebie albo kreować własny niepowtarzany zespół i otrzymywać wynagrodzenie od całego teamu. Przedsiębiorstwo Oriflame to same możliwość bez ponoszenia najmniejszego ryzyka wkładu własnego oraz jedyne w swoim rodzaju nieuczulające kosmetyki dla każdego typu skóry.

  Data dodania: 25 07 2017 · szczegóły wpisu »
 • mBank placówka w Nowym Sączu »

  Wszystkie placówki bankowe mBanku, dokładne dane adresowe, telefony, maile czyli dokładna lokalizacja. Również na stronie publikujemy pełny zakres usług poszczególnych oddziałów w Nowym Sączu.Jeśli jesteś mieszkańcem Nowego Sącza i chcesz wziąć kredyt lub niewielka pożyczkę lub chcesz zainwestować swoje oszczędności koniecznie zajrzyj na naszą stronę. Całe spektrum usług finansowych w Nowym Sączu i okolicach. Zainwestuje swoje środki finansowe z całą odpowiedzialnością i wiedzą z tym zakresie. Zapraszamy finanse.nsacz.eu

  Data dodania: 10 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wielkopolska SKOK - pożyczki i ubezpieczenia »

  Czym jest Wielkopolska SKOK dla swoich klientów? Zaufanym źródłem usług finansowych, do których zaliczają się między innymi pożyczki. Zarówno te ze spłatą rozłożoną na wiele miesięcy, jak i ekspresowe pożyczki za zero (po miesiącu oddajesz tyle, ile pożyczysz). Jesteśmy skarbnicą twoich oszczędności, oferujemy prowadzenie bezpłatnych kont, ROR-ów za złotówkę oraz stabilnych lokat, które przynoszą wpływy nawet, kiedy oszczędzasz relatywnie niewielkie kwoty. Jesteśmy strażnikiem twojego finansowego bezpieczeństwa, oferując ubezpieczenia na życie, na samochód (tanie AC, OC), na mieszkanie. Czym Wielkopolska SKOK może być dla ciebie? Zostań członkiem załóż konto i przekonaj się, co oznacza bezpieczne oszczędzanie.

  Data dodania: 02 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rozwody włocławek »

  Prawnik i adwokat Płock - kancelaria adwokacka SPP posiada także oddziały w mieście Włocławek i Żuromin. Zapraszamy - kliknij link i skorzystaj z oferty. Porady prawne z zakresu rozwody i alimenty oraz obsługa prawna przedsiębiorstw - tworzenie spółek, sprawy pracownicze, windykacja należność Płock Mława i inne miasta.Prawnik i adwokat Płock - kancelaria adwokacka SPP posiada także oddziały w mieście Włocławek i Żuromin. Zapraszamy - kliknij link i skorzystaj z oferty. Porady prawne z zakresu rozwody i alimenty oraz obsługa prawna przedsiębiorstw - tworzenie spółek, sprawy pracownicze, windykacja należność Płock Mława i inne miasta.

  Data dodania: 31 01 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Biznes, gospodarka

Biznes, gospodarka - nowa podkategoria:

Nazwa: