Podkategoria: Doradztwo

 • Postępowanie podatkowe, skarga do wsa »

  Grupa Doradców Podatkowych Gdynia - GDP. Grupa zorganizowana przez zespół kilkunastu doradców podatkowych z całej Polski. Podmiot specjalizujący się w obsłudze sporów podatkowych - postępowanie celne, postępowanie podatkowe, skarga do wsa. Doradca podatkowy Gdynia, Gdańsk, trójmiasto i cała Polska. Kliknij teraz w link - zobacz więcej i sprawdź nas teraz.Grupa Doradców Podatkowych Gdynia - GDP. Grupa zorganizowana przez zespół kilkunastu doradców podatkowych z całej Polski. Podmiot specjalizujący się w obsłudze sporów podatkowych - postępowanie celne, postępowanie podatkowe, skarga do wsa. Doradca podatkowy Gdynia, Gdańsk, trójmiasto i cała Polska. Kliknij teraz w link - zobacz więcej i sprawdź nas teraz.

  Data dodania: 25 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe - Małopolski Instytut Studiów Podatkowych Sp. z o.o. Kraków »

  Biuro rachunkowe w Krakowie to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą połączyć energiczny rozwój firmy z bezpiecznym prowadzeniem interesów. Aby idealnie realizować potrzeby zarówno małych i większych firm oferujemy profesjonalne usługi księgowe Kraków. Do głównej domeny naszej działalności należy księgowość Kraków oraz podatki. Specjalizujemy się w dwóch obszarach. Jednym z nich jest doradztwo w zakresie prawa podatkowego i prawa bilansowego, drugim zaś obsługa sporów z organami podatkowymi. Prowadzimy także księgi rachunkowe. Łączymy tradycję z doświadczeniem. W sposób plastyczny realizujemy Państwa potrzeby, uważnie wysłuchując Państwa wymagań i oczekiwań. Prowadzimy usługi księgowe w Krakowie na maksymalnym poziomie profesjonalizmu.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Więcej »

  Biuro rachunkowe Gdynia Kosakowo - Mirosława Borys - kompleksowa księgowość Gdynia. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na naszej stronie - Twój wybór to nasza oferta. Księgi rachunkowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, doradztwo gospodarcze, rozliczanie ryczałtów, kadry i płace, raporty finansowe. Serdecznie zapraszamy dalej - sprawdź co polecamy, skorzystaj i wypróbuj. Doradca podatkowy Pogórze, Kosakowo - biuro rachunkowe, pełna księgowość Gdynia.Biuro rachunkowe Gdynia Kosakowo - Mirosława Borys - kompleksowa księgowość Gdynia. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na naszej stronie - Twój wybór to nasza oferta. Księgi rachunkowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, doradztwo gospodarcze, rozliczanie ryczałtów, kadry i płace, raporty finansowe. Serdecznie zapraszamy dalej - sprawdź co polecamy, skorzystaj i wypróbuj. Doradca podatkowy Pogórze, Kosakowo - biuro rachunkowe, pełna księgowość Gdynia.Biuro rachunkowe Gdynia Kosakowo - Mirosława Borys - kompleksowa księgowość Gdynia. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na naszej stronie - Twój wybór to nasza oferta. Księgi rachunkowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, doradztwo gospodarcze, rozliczanie ryczałtów, kadry i płace, raporty finansowe. Serdecznie zapraszamy dalej - sprawdź co polecamy, skorzystaj i wypróbuj. Doradca podatkowy Pogórze, Kosakowo - biuro rachunkowe, pełna księgowość Gdynia.Biuro rachunkowe Gdynia Kosakowo - Mirosława Borys - kompleksowa księgowość Gdynia. Kliknij teraz w link i zobacz więcej na naszej stronie - Twój wybór to nasza oferta. Księgi rachunkowe, podatkowa księga przychodów i rozchodów, doradztwo gospodarcze, rozliczanie ryczałtów, kadry i płace, raporty finansowe.

  Data dodania: 10 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Badania ankietowe »

  Naszym klientom oferujemy kompleksowe wsparcie w zakresie badań marketingowych oraz analiz strategicznych. Projektując przebieg każdego badania uwzględniamy przede wszystkim budżet naszego klienta. Wiemy, że inwestycja w badania jest niezwykle istotna z punktu widzenia rozwoju firmy dlatego jest to dla nas tak ważne. Ściśle współpracując z klientem jesteśmy w stanie lepiej zbadać jego potrzeby i według nich dopasować nasze działania. Wierzymy, że takie podejście gwarantuje najwyższą jakość naszych usług.

  Data dodania: 19 07 2018 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Lexomni - pomoc prawna online »

  Jeśli jesteście zainteresowani profesjonalną pomocą prawną, dzięki której będziecie mogli w pełni wykorzystać możliwości obrony swoich praw? Jeśli interesują Was porady prawne online, które odpowiedzą na nurtujące Was pytania? Jeśli tak, zapraszamy na strony naszego serwisu! Nasza kancelaria prawna to miejsce wyjątkowe. Nasza kancelaria prawna Lexomni łączy tradycję i nowoczesne podejście doKlienta. Dbając nie tylko o komfort, ale również czas naszych Klientów przygotowaliśmy ofertę specjalną. Oferujemy Państwu w pełni profesjonalna pomoc prawna. Przygotowana przez nas oferta skierowana jest zarówno do Klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Z założenia przygotowane przez nas porady prawne online są idealnym rozwiązaniem dla ludzi z małą ilością czasu. Dlatego też taka odmiana pomocy powinna spotkać się z Państwa zadowoleniem. Dbamy o to, aby niesiona przez nas pomoc prawna współgrała z zachowaniem wysokich standardów zawodowej wiedzy i staranności. Staramy się, aby świadczone przez nas porady prawne były usługami najwyższej jakości.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • CeBRiS - Badania marketingowe »

  Zajmując się badaniami marketingowymi oraz analizami rynkowymi od ponad dziesięciu wiemy jak ważne są ona dla naszych klientów. Dlatego dbamy o to by każde badanie było przeprowadzone dokładnie oraz rzetelnie. Gwarantuje to tam ogólnopolska sieć profesjonalnych ankieterów oraz koordynatorów. Naszych danych nie zbierają przypadkowe osoby dlatego mamy pewność, że są one wiarygodne. Realizujemy takie projekty jak np.: badania znajomości marki, badania zadowolenia klientów czy analizy strategiczne przedsiębiorstw.

  Data dodania: 09 10 2018 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe Poznań »

  Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacji badań marketingowych oraz analiz rynkowych. Na swoim koncie mamy ponad 230 projektów badawczych ukończonych przed czasem. Wiemy, że pozyskiwanie rzetelnej wiedzy rynkowej jest niezwykle ważne dla naszych klientów dlatego dbamy o relacje. Klient ma wgląd w każdy etap projektu co pozwala na dynamiczne zarządzanie nim. Dzięki takiemu podejściu nasi klienci otrzymują najbardziej rzetelną wiedzę na temat swoich konsumentów oraz ruchów bezpośredniej konkurencji.

  Data dodania: 23 03 2018 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Doradztwo

Doradztwo - nowa strona:

Adres: