Podkategoria: Kursy i szkolenia

 • Prawo jazdy Rybnik »

  Ośrodek szkolenia kierowców usytuowany w Rybniku. Dużym naszym atutem jest wykwalifikowana kadra instruktorska. Doświadczenie jak również podejście dydaktyczne pracowników powodują idealne i bezstresowe warunki szkolenia dopasowane do indywidualnych predyspozycji i oczekiwań klienta. Zajęcia prowadzone są przy użyciu najnowocześniejszych technik dostępnych na naszym rynku i są przygotowane w taki sposób, aby przekazać wszystkim oczekiwane wiadomości w możliwie ciekawej formie. Nasi instruktorzy dołożą wszelkich starań aby przygotować państwa do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy jak również do samodzielnego i bezpiecznego poruszania się po drogach własnym pojazdem.

  Data dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Łódź »

  Nasze przedsiębiorstwo jest świadome faktu, że każdy człowiek jest indywidualistą, a to oznacza, że w każdym znajdują się odmienne cechy, których wyciągnięcie wymaga wielu ćwiczeń. Świadczymy wskutek tego szereg szkoleń, w tym szkolenia interpersonalne, informatyczne, szkolne a także indywidualne. Wszelkie kursy Łódź mogą być wykonywane w formie otwartej lub zamkniętej. dodatkowo oferujemy prowadzenia szkolenia Łódź w siedzibie firmy, je zlecającej. Każdy kurs Warszawa i każde szkolenie Łódź to usługa świadczona kompetentnie i z pasją.

  Data dodania: 04 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Nowy Sącz »

  Rynek pracy w dzisiejszych czasach cechuje się brutalnymi prawami oraz regułami, które trudno zaakceptować. Jeżeli praktycznie nieustannie nie dba się o to aby mieć na nim szanse na pokonanie całej konkurencji to bardzo szybko możemy stracić jakąkolwiek nadzieję na zdobycie rzeczywiście zadowalającej dla siebie pracy. Ważną elementem jest też ciągłe podnoszenie swoich umiejętności, nie możemy stać przecież w miejscu, bo całe nasze otoczeni szybko idzie do przodu. Musimy co najmniej nadążać w tym wyścigu a najlepiej wszystkich przegonić. Na szczególną uwagę zasługują tutaj przede wszystkim najróżniejsze szkolenia zawodowe. Skorzystanie z kursu lub innej formy nabycia dodatkowych umiejętności nie jest trudne, bowiem są one organizowane nawet w urzędach pracy, gdzie zazwyczaj są one w pełni darmowe.

  Data dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Wielopoziomowy i kierunkowy rozwój rynku, ogromna ilość usług i produktu o podobnych parametrach, duża zmienność w rozwoju i popytu, sprawia, że w dzisiaj nie wystarczą już same dobre założenia. Menadżerowie i szefowie z zespołów zarządzających firmą, dobrze zdają sobie sprawę, żeby utrzymać poziom sprzedaży produktu czy usługi, a co za tym idzie utrzymać się na rynku, a do tego ciągle powiększać statystyki sprzedaży,czy obroty firmy, konieczne jest zastosowanie do tego takich impulsów, które uwierzytelnią,że założenia, plany zostaną utrzymane a nawet zanotuje się wzrost obrotów w celu osiągnięcia jak największych wyników sprzedażowych. Takim zastosowanym impulsem od szeregu lat na rynkach europejskich, światowych, ale również od nie długiego czasu w Polsce, są profesjonalne szkolenia dla firm. Od kilku lat w Polsce można zauważyć stałą wzrostową tendencje zapotrzebowania na tego typu szkolenia, przez Firmy nie tylko o zagranicznych korzeniach, ale i firmy które posiadają kapitał polski i należą do grupy małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to wzrostowa tendencja, albowiem poprzez cykliczne szkolenia o różnej tematyce jak : budowania zespołu, skuteczne negocjacje, kreowanie liderów, efektywność osobista, czy sprzedaż i obsługa klienta itp. można i wskazane jest wspierać wszystkie te oddziały, od których uzależniona jest podaż. Szkolenia dla firm, które są oferowane dla każdej firmy,są skierowane dla pracowników firm, usługowych, handlowych i tam gdzie występują relacje pomiędzy firmą a klientem. Każde szkolenia, czy warsztaty prowadzone są na wysokim europejskim poziomie, każde szkolenie jest gruntownie przygotowywane pod temat jakim jest zainteresowana Firma, a szkolenia prowadzą wysokiej klasy specjaliści o różnej specjalizacji i ugruntowanej wiedzy i praktyce.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching »

  W dzisiejszych czasach niezwykle znacząca jest zdolność stałego inwestowania w siebie. Aby wiedzieć, w jaki sposób poruszać się wśród różnorodnych propozycji szkoleń lub kursów, wypada wcześniej posiadać jakąś wiedzę teoretyczną. Na naszej stronie wypatrzycie Państwo mnóstwo informacji odnośnie tego, na czym polega coaching w biznesie i co jest istotne, by prawidłowo działać na korzyść swoją oraz także realizowanych celów. Ilustrujemy także wytłumaczenie, co znaczy Coaching ICC; dajemy sposobność kontaktu z doświadczonymi trenerami, którzy wesprą wszystkim chętnym w realizacji celów.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Stworzony pod poniższym odnośnikiem portal szkoleniowy stanowi zarazem stosowne miejsce odczytywania nadzwyczaj często aktualizowanych informacji na temat szkoleń i kursów, jak również miejsce, w którym można wybrać kursy odpowiadające osobistym predyspozycjom. Charakter portalu to szkolenia Łódź, które są w stanie wykorzystywane podczas wykonywania pracy - w otoczeniu przyjaciół, współpracy z współpracownikami tudzież klientami. Oprócz kształcenia zachowań interpersonalnych pozostałe kursy traktują też umiejętności informatycznych np. tworzenie stron www. Jeżeli zainteresuje Państwa jakieś szkolenie Łódź dostępne na stronie, zapraszamy do kontaktu w sprawie dostania większej dozy informacji na jego temat. Strona ma sporo plusów, między innymi delikatny wygląd oraz powiększony dział aktualności. Znaczna część propozycji dostępnych na stronie traktuje szkoleń odbywających się w Łodzi (kursy Łódź), a także w stolicy. Przygotowane szkolenia mogą się odbywać jednocześnie w formie ogólnodostępnej jak i zamkniętej, we wszystkich przypadkach będzie to jawnie podane w zawartości informacji. Zapraszamy do częstego sprawdzania strony i cieszenia się z interesującej propozycji kursów. Solidna ilość wiedzy, zamieszczona w Internecie w zupełności wystarczy, ażeby osoby zainteresowane kursami co pewien okres przeglądały stronę z celem znalezienia ich terminów oraz powiadomień.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy UK »

  Polski serwis informacyjny o testach, kursach jak również egzaminie na prawo jazdy w Anglii. Z przedstawianego serwisu dowiesz się jakie wymagania musisz spełnić aby uzyskać prawo jazdy umożliwiające jazdę pojazdem w wielu państwach. Pragniemy się aby nasz portal był obiektem aktualnych informacji dla polaków mieszkających w Anglii, którzy pragną uzyskać prawo jazdy. Po zapoznaniu się z wszystkimi informacji będziesz mógł udać się na egzamin w pełni przygotowany. Zapraszamy wszystkich do lektury.

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy »

  Kursy stacjonarne i elearningowe z telekomunikacji i informatyki prowadzone przez Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Instytut prowadzi szkolenia kursy od ponad 16 lat. W ofercie szkoleń znajdują się wszystkie najważniejsze technologie telekomunikacyne (radiowe i przewodowe, w tym światłowodowe), jak również usługi i protokoły począwszy od warstwy fizycznej po aplikacyjną.Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego. Strona prezentuje ofertę szkoleń z dziedziny szeroko rozumianego biznesu jak również szkolenia techniczne – telekomunikacyjne oraz informatyczne.

  Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym, jak również dedykowanym, precyzyjnie dostosowanym do wymagań klienta. Prowadzimy szkolenia stacjonarne i elearningowe.

  Instytut Łączności jest nowoczesną placówką badawczo-rozwojową, zatrudniającą wśród 250 osób zespoły naukowców i specjalistów o wysokich kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych.
  Instytut Łączności posiada szesnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleniowej.
  Na przestrzeni tego okresu w szkoleniach, kursach, warsztatach i studiach podyplomowych (także prowadzonych we współpracy z University of Nottingham) wzięło udział ponad 5 000 osób

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Egzamin praktyczny w UK »

  Z naszym przedsiebiorstem egzamin na prawo jazdy UK będzie łatwy i przyjemny. W siedzibie możecie Państwo zasięgnąć wymaganych koniecznych wiadomości, zaopatrzyć się w materiały oraz uzyskać skierowanie na badania lekarskie. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do jego potrzeb. Jeśli chciałbyś otrzymać solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym jak również udzielania pierwszej pomocy, uzyskania umiejętności w ostrożnym prowadzeniu samochodu zachęcamy Cię na organizowane przez nas kursy w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Oprócz wymienionych usług polecamy również ubezpieczenie samochodu UK na atrakcyjnych warunkach.

  Data dodania: 12 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy i szkolenia

Kursy i szkolenia - nowa strona:

Adres: