Lekcje indywidualne pływania w Chełmcu.

Nowo powstała szkoła pływania oferująca swoje usługi w obiekcie Aqua Centrum Chełmiec zaprasza na lekcje. Zajęcia pływania prowadzone na różnych stopniach zaawansowania od podstawowego do zaawansowanych wskazówek we wszystkich stylach pływackich. Kadra instruktorów zapewnia miła atmosferę, dzięki czemu można uczyć się pływać bez stresu w swoim indywidualnym tempie. Możliwa nauka grupowa lub indywidualna dopasowana do umiejętności i charakteru kursanta. Szkoła Pływania Nsacz zaprasza na naukę do Aqua Centrum Chełmiec.

Informacje o stronie szkola-plywania.nsacz.eu:

Wzmocnij swoją stronę szkola-plywania.nsacz.eu:

Lekcje indywidualne pływania w Chełmcu.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 17

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy »

  Kursy stacjonarne i elearningowe z telekomunikacji i informatyki prowadzone przez Instytut Łączności - Państwowy Instytut Badawczy. Instytut prowadzi szkolenia kursy od ponad 16 lat. W ofercie szkoleń znajdują się wszystkie najważniejsze technologie telekomunikacyne (radiowe i przewodowe, w tym światłowodowe), jak również usługi i protokoły począwszy od warstwy fizycznej po aplikacyjną.Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności – Państwowego Instytutu Badawczego. Strona prezentuje ofertę szkoleń z dziedziny szeroko rozumianego biznesu jak również szkolenia techniczne – telekomunikacyjne oraz informatyczne.

  Szkolenia prowadzone są w trybie otwartym, jak również dedykowanym, precyzyjnie dostosowanym do wymagań klienta. Prowadzimy szkolenia stacjonarne i elearningowe.

  Instytut Łączności jest nowoczesną placówką badawczo-rozwojową, zatrudniającą wśród 250 osób zespoły naukowców i specjalistów o wysokich kompetencjach w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych.
  Instytut Łączności posiada szesnastoletnie doświadczenie w dziedzinie szkoleniowej.
  Na przestrzeni tego okresu w szkoleniach, kursach, warsztatach i studiach podyplomowych (także prowadzonych we współpracy z University of Nottingham) wzięło udział ponad 5 000 osób

  Data dodania: 22 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Mapy - Wydawnictwo Kartograficzne Mapy Ścienne Beata Piętka »

  Tylko u nas znajdziecie Państwo niezwykłe atlasy Polski, państw europejskich, regionów turystycznych oraz atlasy geograficzne świata. Jeżeli chcecie Państwo umieścić reklamę swojej firmy na naszych produktach, oferujemy Wam mapy z reklamą. Nasza oferta, jaką mamy przyjemność Wam zaoferować to idealna propozycja zarówno dla firm, szkół, jak i Klientów indywidualnych. Jeśli interesują Państwa wysokiej klasy mapy z reklamą lub szukacie map odmiennego rodzaju - geograficznych albo podręcznych dla osób uczących się, u nas zawsze znajdziecie to, czego potrzebujecie. Oferujemy szeroki wybór produktów, które są wytwarzane we współpracy z naszymi Klientami. Od lat współpracujemy z wieloma firmami, które doceniły solidność i estetyczność naszych rozwiązań kartograficznych. Zapraszamy!

  Data dodania: 24 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla firm »

  Wielopoziomowy i kierunkowy rozwój rynku, ogromna ilość usług i produktu o podobnych parametrach, duża zmienność w rozwoju i popytu, sprawia, że w dzisiaj nie wystarczą już same dobre założenia. Menadżerowie i szefowie z zespołów zarządzających firmą, dobrze zdają sobie sprawę, żeby utrzymać poziom sprzedaży produktu czy usługi, a co za tym idzie utrzymać się na rynku, a do tego ciągle powiększać statystyki sprzedaży,czy obroty firmy, konieczne jest zastosowanie do tego takich impulsów, które uwierzytelnią,że założenia, plany zostaną utrzymane a nawet zanotuje się wzrost obrotów w celu osiągnięcia jak największych wyników sprzedażowych. Takim zastosowanym impulsem od szeregu lat na rynkach europejskich, światowych, ale również od nie długiego czasu w Polsce, są profesjonalne szkolenia dla firm. Od kilku lat w Polsce można zauważyć stałą wzrostową tendencje zapotrzebowania na tego typu szkolenia, przez Firmy nie tylko o zagranicznych korzeniach, ale i firmy które posiadają kapitał polski i należą do grupy małych i średnich przedsiębiorstw. Jest to wzrostowa tendencja, albowiem poprzez cykliczne szkolenia o różnej tematyce jak : budowania zespołu, skuteczne negocjacje, kreowanie liderów, efektywność osobista, czy sprzedaż i obsługa klienta itp. można i wskazane jest wspierać wszystkie te oddziały, od których uzależniona jest podaż. Szkolenia dla firm, które są oferowane dla każdej firmy,są skierowane dla pracowników firm, usługowych, handlowych i tam gdzie występują relacje pomiędzy firmą a klientem. Każde szkolenia, czy warsztaty prowadzone są na wysokim europejskim poziomie, każde szkolenie jest gruntownie przygotowywane pod temat jakim jest zainteresowana Firma, a szkolenia prowadzą wysokiej klasy specjaliści o różnej specjalizacji i ugruntowanej wiedzy i praktyce.

  Data dodania: 26 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching »

  W dzisiejszych czasach niezwykle znacząca jest zdolność stałego inwestowania w siebie. Aby wiedzieć, w jaki sposób poruszać się wśród różnorodnych propozycji szkoleń lub kursów, wypada wcześniej posiadać jakąś wiedzę teoretyczną. Na naszej stronie wypatrzycie Państwo mnóstwo informacji odnośnie tego, na czym polega coaching w biznesie i co jest istotne, by prawidłowo działać na korzyść swoją oraz także realizowanych celów. Ilustrujemy także wytłumaczenie, co znaczy Coaching ICC; dajemy sposobność kontaktu z doświadczonymi trenerami, którzy wesprą wszystkim chętnym w realizacji celów.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe, kursy zawodowe, szkoły policealne »

  Studium Kształcenia Kadr zapewnia Państwu szeroki wachlarz ofert. Naszą specjalnością są kursy zawodowe i specjalistyczne szkolenia. Uwzględniając Państwa sugestie w kwietniu 2008 roku uruchomiliśmy szereg studiów podyplomowych w zakresie:
  • pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • zarządzania nieruchomościami
  • praktyki z wyceny nieruchomości
  Swoje placówki otworzyliśmy w największych miastach w kraju, takich jak: Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Toruń, Gdańsk, Katowice, Kielce, Rzeszów, Szczecin, Poznań.
  Nasza kadra dba zarówno o jakość jak i efektywność przyswajania treści. Nauczyciele posiadają bogate referencje, a także wieloletnie doświadczenie. W nauce pomagają nowoczesny sprzęt, różnorodność stosowanych materiałów dydaktycznych, a także nowatorskie techniki audiowizualne.

  Słuchaczem SKK może zostać każda zainteresowana osoba. Prowadzimy również współpracę z firmami, które chcą podnieść kwalifikacje i umiejętności swoich pracowników.

  Zapewniamy przyjemną atmosferę nauki i rzetelność prezentowanych treści.
  Postaw na swój sukces - dołącz do SKK!

  Data dodania: 16 12 2015 · szczegóły wpisu »