amatorskie

  starty amatorskie wergi zaczynał swoją karierę od startów amatorskich w roku już rok później trafił do reprezentacji polski dzięki czemu

Sportowa Szkoła Pływania

Lekcje pływania w Sportowej Szkole Pływania w Aqua Centrum Chełmiec. Pragniesz nauczyć się pływać pod okiem instruktora, które będzie poprawiał Twoją technikę i korygowała błędy. Dzięki czemu nauczyć się poprawnie oddychać w wodzie, skutecznie przemieszczać bez ogromnego wysiłku. Sportowa Szkoła Pływania, kładzie nacisk na indywidualne lekcje pływania, które są w całości dopasowane do kursanta. Wszystkie zajęcia z pływania są organizowane w Chełmcu na krytej pływalni w dogodnym terminie ustalanym z kursantem. Zaprasza do pływania - sportu polecanego dla każdego.

Informacje o stronie sportowa-szkola-plywania.7mt.pl:

Wzmocnij swoją stronę sportowa-szkola-plywania.7mt.pl:

Sportowa Szkoła Pływania

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 12

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Hydrotech J.Gutowski - hydraulika siłowa, napędy i sterowanie »

  Od roku 1996 działamy na rynku lubelski i nietylko zajmując się hydrauliką siłową. Produkujemy siłowniki hydrauliczne, głównie tłokowe a także nurnikowe. Sprzedajemy także siłowniki teleskopowe. Zasilacze hydrauliczne wykonujemy według indywidualnych zaleceń naszych klientów. Dodatkowo okuwamy przewody hydrauliczne wysokociśnieniowych. Naszą specjalność stanowi hydraulika siłowa, posiadamy szeroki wybór pomp, rozdzielaczy, zaworów i innych elementów stosowanych w układach hydraulicznych. Naszym klientom oferujemy także fachową pomoc i doradztwo podczas rozwiązywania problemów technicznych także tych trudnych i nietypowych. Służymy pomocą w zakresie doboru części zamiennych do urządzeń z napędem hydraulicznym. Specjalizujemy się w doborze odpowiedników nietypowych pomp, zaworów i innych elementów hydraulicznych.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezenty świąteczne »

  Prezenty świąteczne to wyjątkowa fenomenalna okazja do podzielenia się ze swoimi bliskimi krewnymi i kontrahentami podarkami przekazanymi w niepowtarzalnej formie. Zawartość upominków świątecznych realizowanych przez naszą firmę jest w pełni konfigurowalna, pozwaladopuszcza na umieszczenie w zestawie rewelacyjnych alkoholi, słodyczy czy frykasów polskiego przemysłu masarskiego. Dlatego też jeśli poszukują Państwo czegoś szczególnego na Boże Narodzenie, albo prezent Wielkanocny to chęcią ochotą skomponujemy dla Państwa taki zestaw.

  Data dodania: 04 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy w Warszawie - Ośrodek Szkoleń Ratowniczych EMS »

  Ośrodek Szkoleń Ratowniczych EMS specjalizuje się w przygotowywaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń w dziedzinie ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy przedmedycznej. Oferujemy kursy, doradztwo i usługi edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa dla szerokiego grona odbiorców na terenie całego kraju. Nasi instruktorzy to doskonale wyszkoleni o wieloletnim doświadczeniu specjaliści w zakresie ratownictwa. W zależności od wielkości firmy czy organizacji dostosowujemy ofertę do Państwa potrzeb i możliwości. Szczególnie ważne są dla nas projekty związane z pierwszą pomocą dzieciom i edukacją rodziców. Gwarantujemy wysoką jakość merytoryczną kursów oraz ich atrakcyjną formę. Organizujemy prelekcje, pokazy, kursy dla firm, instytucji, placówek oświatowych, oraz wszystkich osób chcących pogłębić wiedzę i umiejętności udzielania pomocy przedmedycznej.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polecamy »

  Firma Promostyle Gdynia - Serdecznie zapraszamy dalej, kliknij i zobacz teraz co oferujemy. Wysokiej jakości odzież reklamowa oraz firmowa odzież promocyjna. W ofercie firmy koszulki reklamowe, polary, kurtki, t-shirty, bluzy na zamek, polary, kamizelki, czapki z daszkiem. Skorzystaj z ciekawej oferty - najlepsza odzież reklamowa i odzież promocyjna. Kliknij w link i zobacz więcej na stronie.Firma Promostyle Gdynia - Serdecznie zapraszamy dalej, kliknij i zobacz teraz co oferujemy. Wysokiej jakości odzież reklamowa oraz firmowa odzież promocyjna. W ofercie firmy koszulki reklamowe, polary, kurtki, t-shirty, bluzy na zamek, polary, kamizelki, czapki z daszkiem. Skorzystaj z ciekawej oferty - najlepsza odzież reklamowa i odzież promocyjna. Kliknij w link i zobacz więcej na stronie.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podsłuchy »

  Podsłuchy GSM - Cerber oferuje w dobrych cenach: podsłuch telefonu komórkowego i wykrywacze podsłuchów, spyphone, mikrofony kierunkowe, Zmieniacz głosu, mikrokamery i urządzenia detektywistyczne. Zapraszamy do sklepu po mikrofon kierunkowy, podsłuch gsm, wykrywacze podsłuchów, Zmieniacz głosu, spyphone i inne akcesoria detektywistyczne.Podsłuchy GSM - Cerber oferuje w dobrych cenach: podsłuch telefonu komórkowego i wykrywacze podsłuchów, spyphone, mikrofony kierunkowe, Zmieniacz głosu, mikrokamery i urządzenia detektywistyczne. Zapraszamy do sklepu po mikrofon kierunkowy, podsłuch gsm, wykrywacze podsłuchów, Zmieniacz głosu, spyphone i inne akcesoria detektywistyczne.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia integracyjne »

  Nasza firma specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów integracyjnych oraz szkoleń team building. Od samego początku naszej pracy stawiamy głównie na przygotowywanie fachowych projetków, mających w zamiarze budowanie oraz wzmacnianie zespołów, ulepszanie ich pracy, polepszanie wzajemnych stosunków, wydobycie motywacji zespołu itp. Zapewniamy niezwykle oryginalne i nowatorskie rozwiązania, przekładające się w konsekwencji na sukces Państwa firmy. Jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, zapewniającą usługi na doskonałym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 14 06 2013 · szczegóły wpisu »