Strony związane z hasłem 'edukacja':

 • Biblioteka Toruń »

  Biblioteka jest instytucją, która składuje, kolekcjonuje i upublicznia książki oraz periodyki. Książnica podstawową aktywnością zbiera naukę którą posiadła ludzkość, a także wspomaga prace naukowe. Specyficznym typem Książnicy jest biblioteka diecezjalna. Biblioteka diecezjalna jest związana z wydziałem teologicznym i wypożycza książki teologiczne i kościelne. Główną biblioteką religijną jest biblioteka apostolska w Watykanie. Została ona założona jeszcze w okresie średniowiecza. Bibliografia teologiczna jest udostępniana przez bibliotekę. Biblioteka seminaryjna jest biblioteką akademicką w zakresie teologii moralnej, teologii moralnej, wiedzy o Piśmie świętym a także filozofii. Biblioteka diecezjalna jest otwarta dla badaczy zgłębiających wyżej wymienione dziedziny wiedzy. Biblioteka seminaryjna służy nie tylko alumnom i księżom, ale także upublicznia własne zbiory słuchaczom religioznawstwa oraz innym zainteresowanym.

  Data dodania: 20 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia wokalne »

  Instytut Sztuki Wokalnej w Krakowie wciąż prowadzi rekrutację na najbliższy rok nauki. Trzeba zapoznać się z wymogami oraz dowiedzieć się dokładnie jakie dokumenty konieczne są, aby ubiegać się o miejsce w tej prestiżowej placówce. Obecnie coraz częściej młodzi ludzie wybierają drogę wokalną, instytut ten umożliwia edukację w wielu zakresach, które pomogą też w życiu codziennym. Wszystkie wymagane wiadomości można wyszukać na stronie internetowej Instytutu - www.kisw.edu.pl. Ze względu na to|Dlatego, że zajęcia prowadzone są w trybie zaocznym ułatwia to dostęp studentom, którzy pracują lub uczęszczają na inne zajęcia w trybie dziennym. Zajęcia skierowane są głównie do osób interesujących się śpiewem i chcących doskonalić swoje umiejętności. Po zakończeniu zajęć można dalej kierować własną karierą.

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klub biznesowy »

  Klub biznesowy prowadzony przez właścicieli firm działających w wielorakich segmentach. Klub ma na celu wspierać i edukować młodych ludzi jak też podnosić ich kwalifikacje zawodowe. Siedziba klubu biznesowego jest zlokalizowana w Nowym Sączu. Klub planuje wielorakiego rodzaju spotkania na których można nawiązać nowe kontakty w tym nawiązać owocną współpracę. Projekt jakim jest klub biznesowy wspiera również młode osoby, które mogą czerpać z oferty edukacyjnej jak też sportowców, którzy mogą rozwijać swoje umiejętności.

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nieruchomości Radom »

  Ogłoszenia z obszaru Radomia posegregowane w kilkanaście branż tematycznych, każdy znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Ogólny proces dodawanie ogłoszeń nie jest problematyczny i odbywa się w przejrzysty sposób. Należy uzupełnić formularz i przesłać go do nas po weryfikacji zostanie ogłoszenie wyświetlone. W serwisie zatwierdzamy ogłoszenia z Radomia wszystkie pozostałe będziemy kasowali ponieważ jest to portal regionalny a nie ogólnopolski. Prosimy o tym pamiętać przy przesyłaniu swoich ogłoszeń. Bardzo popularne kategorie także odszukacie w serwisie to jest nieruchomości, edukacja i praca Radom.

  Data dodania: 29 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs pierwszej pomocy w Warszawie - Ośrodek Szkoleń Ratowniczych EMS »

  Ośrodek Szkoleń Ratowniczych EMS specjalizuje się w przygotowywaniu i prowadzeniu profesjonalnych szkoleń w dziedzinie ratownictwa medycznego i pierwszej pomocy przedmedycznej. Oferujemy kursy, doradztwo i usługi edukacyjne w zakresie bezpieczeństwa dla szerokiego grona odbiorców na terenie całego kraju. Nasi instruktorzy to doskonale wyszkoleni o wieloletnim doświadczeniu specjaliści w zakresie ratownictwa. W zależności od wielkości firmy czy organizacji dostosowujemy ofertę do Państwa potrzeb i możliwości. Szczególnie ważne są dla nas projekty związane z pierwszą pomocą dzieciom i edukacją rodziców. Gwarantujemy wysoką jakość merytoryczną kursów oraz ich atrakcyjną formę. Organizujemy prelekcje, pokazy, kursy dla firm, instytucji, placówek oświatowych, oraz wszystkich osób chcących pogłębić wiedzę i umiejętności udzielania pomocy przedmedycznej.

  Data dodania: 23 07 2011 · szczegóły wpisu »