Strony związane z hasłem 'gry logiczne':

 • Gry online »

  Szukasz wspaniałej rozrywki dla swojego dziecka? Masz możliwość, by zaproponować dziecku nasz serwis gdzie znajdują się gry on-line. Twoja pociecha może znaleźć na naszych stronach internetowych różnorodne gry, w jakie będzie mogło pograć w sieci. Gry wpływają na rozwój dziecięcej wyobraźni. Pomagają w uzyskiwaniu koncentracji, mają wpływ na logiczne myślenie. Jesteśmy w stanie zaproponować tematyczne gry dla dzieci w każdym wieku. Gry medyczne, gdy strategiczne, gry przygodowe, gry logiczne i wiele innych. Twoje dziecko naprawdę znajdzie jakąś pasjonującą grę dla siebie.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gry online »

  Zapraszamy na niecodzienną przygodę z naszą kolekcją mocno poprzebieranych gier online. Tylko u nas nie przydarzy Ci się, że trafisz na grę, na którą nie warto zwrócić żadnej uwagi. Same hity starannie wyszukane w całej sieci powinny dostarczyć niezapomnianych wrażeń i przygód. Gry logiczne to świat układanek, puzzli i przezabawnych rozgrywek na myślenie. Nasze gry wyścigowe zaspokoją Twoją potrzebę prędkości. Rekrutuj armię i prowadź wielkie wojny na lądach, oceanach i w powietrzu w naszych grach strategicznych. W dziale gier dla dzieci Twoja pociecha wkroczy w kolorową i magiczną krainę, która nie tylko będzie dla niego stanowiła zabawę, ale również dostarczy cennej edukacji. Prezentujemy serwis nie tylko dla niedzielnych graczy, ale dla osób, które względem gier posiadają większe wymagania.

  Data dodania: 22 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gry online »

  Nasz portal jest pełen gier online dla dzieci. Bezpłatnie każdy zainteresowany może u nas skorzystać z gier pogrupowanych tematycznie na m.in. logiczne, sportowe, medyczne, strzelanki. Dbamy o to, by czas, który spędzamy w Internecie nie był tylko idealnym sposobem na dobrą zabawę, lecz i stanowił okazję do edukacji dziecka. I tak- gry logiczne, polegają głównie na rozwikłaniu zagadkowych sytuacji, uczą analitycznego myślenia, gry zręcznościowe kształtują spostrzegawczość i szybkość reakcji. Zapraszamy gorąco.

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »