Strony związane z hasłem 'kursy językowe':

 • Szkoła Akcent - kursy językowe w Poznaniu »

  Słownictwo, poprawna gramatyka, praktyczne wyrażenia językowe i dobry akcent to składniki kompetencji językowych, jakie pomogą ci nabyć kursy językowe (Poznań i Suchy Las – tutaj można się zapisać) w Szkole Języków Obcych Akcent. Jeśli chodzi o szkoły językowe w Poznaniu, fakty i statystyki potwierdzają, że jesteśmy jedną z najlepszy i najefektywniejszych, jeśli chodzi o kursy języka angielskiego i niemieckiego. Odpowiada za to nasz oryginalny, autorski program nauczania oraz indywidualne podejście do każdego z kursantów. Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych również na nasze półkolonie dla dzieci (Poznań) i kluby konwersacyjne (angielski, niemiecki).

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Warszawa »

  Konwersacje Angielski Warszawa - Szkoła językowa i Studium Języków Obcych zaprasza do nauki języków obcych na wszystkich poziomach. Zapewniamy najwyższy poziom kursów językowych, profesjonalnych lektorów języków obcych, nowoczesne pomoce naukowe do nauki języka, a także doskonałą, motywująca do nauki atmosferę zajęć. Kursy językowe, zapraszamy Państwa na Wakacyjne kursy angielskiego - Także angielski dla firm w Warszawie. Skorzystaj z oferty i przyjdź do nas na intensywny języka angielskiego lub inny kurs językowy Warszawa. Polski dla obcokrajowców, Polish for foreigners, Języki obce, Angielski native speaker Warszawa.

  Data dodania: 26 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obóz taneczny »

  Wysokiej jakości oferta - Biuro podróży Agenda - kolonie, obozy, wakacje, wczasy i urlop dla najmłodszych nad morzem, rzeką jeziorem i w górach. Nasze oferty Cieszą się co roku ogromnym powodzeniem. Turystyka w majlepszym wydaniu. Aktywne wakacje, Bułgaria Złote Piaski, Dąbki Projekt Plaża, Łeba, Cetniewo Władysławowo, Gutowo małe (obóz konny). Łeba, Świat Harrego Potter - Rozpocznij kolejny rok w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. Skorzystaj z oferty - kolonie dla dzieci, obozy młodzieżowe.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Lublin »

  Szkoła językowa położona Lublinie gorąco zaprasza na edukację języków obcych. Naszą pracę nieustannie doceniają słuchacze, z których spora większość pobiera naukę przez kilkanaście lat. Co sezon rozwijamy się otwierając się na nowe możliwości oraz poszerzając naszą propozycję o kolejne języki i rodzaje kursów. Bez przerwy tworzymy zaufanie w klientach poprzez wysoką jakość obsługi oraz najnowocześniejsze rozwiązania w ramach nauczania języka. Więcej informacji dostępnych na naszej stronie internetowej - zapraszamy.

  Data dodania: 05 05 2011 · szczegóły wpisu »