Strony związane z hasłem 'ochrona':

 • Ochrona osób i mienia »

  Ochrona osób i mienia oferowana przez firmę Special Services prowadzona jest w formie bezpośredniej ochrony fizycznej, ochrony mienia, obiektów, osiedli oraz dzieci w województwie mazowieckim. Identyfikacja indywidualnych potrzeb każdego klienta to dla naszej firmy punkt wyjścia do stworzenia optymalnej oferty dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Podstawowym celem firmy jest proponowanie usług ochrony na miarę rozwiązań, które pozwalają możliwie jak najbardziej przystawać do oczekiwań. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 21 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • W mniej niż 4 tygodnie »

  E-Konsultacje - pisanie prac i opracowań. Prace magisterskie, prace dyplomowe i licenacjackie. Przeszkolimy Cię i pomożemy napisać prace inżynierską, magsisterską, dyplomową w mniej niż 4 tygodnie. Jeśli zależy Wam na jak najlepszej ocenie to zapoznaj się z naszą ofertą - na stronie formularz wyceny. Posiadamy wysokiej klasy specjalistów - szeroki zakres tematyczny: organizacja medycyny pracy, pedagogika, politologia, psychologia, public relations, reklama, religioznawstwo, socjologia, statystyka, technologia żywienia, transport, turystyka, ubezpieczenia, unia europejska i zarządzanie zasobami ludzkimi. Także biologia, dziennikarstwo, ekonometria, filologia polska i germańska, filozofia, finanse, geografia, historia, hotelarstwo, informatyka, kulturoznawstwo, logistyka, marketing, medycyna, nieruchomości i ochrona środowiska. Zapraszamy po prace magisterskie.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona danych osobowych szkolenie, ustawa »

  Kliknij link i zobacz co polecamy - Inbase - dane osobowe. Główną misją firmy jest ochrona danych osobowych - misję tą realizujemy poprzez oferowane przez nas usługi i produkty. Nasze kwalifikacje: ISO27001, ochrona danych osobowych, ochrona danych medycznych, administrator bezpieczeństwa informacji, kontrola dostępu do zasobówKliknij link i zobacz co polecamy - Inbase - dane osobowe. Główną misją firmy jest ochrona danych osobowych - misję tą realizujemy poprzez oferowane przez nas usługi i produkty. Nasze kwalifikacje: ISO27001, ochrona danych osobowych, ochrona danych medycznych, administrator bezpieczeństwa informacji, kontrola dostępu do zasobów

  Data dodania: 19 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep ekologiczny, zdrowa żywność - Terpento »

  Proponowana przez nas żywność ekologiczna obejmuje pasty, kasze, musli oraz przyprawy oraz wędliny sojowe. Ciągle wprowadzamy nowe towary tak, aby zaspokoić oczekiwania wszystkich Klientów. Zdrowa żywność i żywność ekologiczna w Twoim domu to znakomity wybór i ochrona dobrego zdrowia. Wybierając sklep ekologiczny Terpento zyskujesz solidnej jakości posiłki. Promujemy zdrowy tryb życia, bo zdrowie jest najważniejsze. Poza tym zdrowa żywność ekologiczna to nie wszystko. Mamy w ofercie również książki, które pozwolą Wam poznać tajniki zdrowego odżywiania. Jeżeli przywiązujesz dużą wagę do zdrowia, ale lubisz jednocześnie dobrze zjeść, sięgnij po zdrową żywność. Pozbawiona sztucznych dodatków i oparta na naturalnych składnikach zdrowa żywność jest sekretem dobrego zdrowia.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring pojazdu »

  Jeśli poszukujesz rzetelnej firmy ochroniarskiej, musisz jak najszybciej odwiedzić poniższą witrynę internetową. Znajduje się tutaj oferta firmy Juwentów, która zapewnia stuprocentową ochronę osób i mienia. Oferta agencji została rozdzielona w szczególności na usługi skierowane do firm, jak i na ochronę mienia dla osób indywidualnych. W portalu mieści się również sklep internatowy, w którym można dostać między innymi bezprzewodowe systemy alarmowe. W dziale z realizacjami internauci mogą przejrzeć chociażby listę chronionych obiektów, czy też założone systemy alarmowe w poszczególnych obiektach.

  Data dodania: 24 09 2013 · szczegóły wpisu »