Podkategoria: Choroby

 • Zabiegi chirurgiczne gorzów »

  Przychodnia specjalistyczna wykonująca pełen zakres usług w kwestii zabiegów chirurgicznych takich jak przykładowo laserowe leczenie żylaków. Miła i sympatyczna atmosfera jak również specjalistyczna opieka medyczna w tym najwyższa jakość w stosunku do ceny to trzy kluczowe powody dla których warto korzystać z oferowanych usług. Posiadamy personel medyczny o nie podważalnych kwalifikacjach zawodowych. Przychodnia proponuje usługi w oparciu o kontrakty zawarte z Narodowym Funduszem Zdrowia jak również odpłatnie.

  Data dodania: 25 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Refluks, zgaga - przyczyny i leczenie »

  Jeżeli Państwu towarzyszy zgaga, odczuwacie długookresowy refluks żołądka, powinniście jak najprędzej skonsultować się z lekarzem. Pozostawiony bez leczenia refluks kwasu może skutkować rozwojem komórek przednowotworowych. Refluks przełyku może do wystąpienia schorzenia zw. przełykiem Barretta. Jednym z często występujących dolegliwości refluksu jest zgaga. Uczucie dyskomfortu, palącego tuż za mostkiem nagminnie ujawnia się po posiłkach. Na naszej stronie znajdziecie ważne informacje dotyczące przełyku Barretta. Dowiecie się, jaki wpływ na zdrowie ma nieleczony refluks i uciążliwa zgaga, w jaki sposób generują przełyk Barretta.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Chemioterapia, rak - Centrum Medyczne Hipertermii »

  Naszą domeną jest onkologia oraz nowatorska chemioterapia. Chemioterapia jest metodą stosowaną w chorobach onkologicznych już bardzo długo. Jednak w naszej klinice łączymy ją z leczeniem operacyjnym lub hipertermią. Hipertermia to sposób walki z bardziej zaawansowanym stadium raka. Nasze Centrum Medyczne Onkologii i Hipertermii świadczy specjalistyczne usługi medyczne nad pacjentami onkologicznymi. Wykonywane przez nas leczenie ma w intencji poprawę jakości życia. Hipertermia daje naszym pacjentom możliwość stabilizacji choroby, a więc wydłużenia życia. Chemioterapia w połączeniu z hipertermią jest to norma w ośrodkach onkologicznych za granicą Polski. Rak to słowo, które przeraża, dlatego gwarantujemy nie tylko leczenie, ale także wsparcie psychologiczne.

  Data dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zespół jelita drażliwego »

  Istotne jak również przydatne wiadomości dotyczące choroby jaką jest zespół jelita drażliwego, która chwyta coraz to większej ilości ludzi w naszym kraju. Na rozwój tej choroby wpływa przede wszystkim niewłaściwe odżywianie i długotrwałe stany napięcia psychicznego. Leczenie zespołu jelita nadwrażliwego polega na uregulowanie trybu życia i metody odżywiania się oraz usunięcie wszystkich możliwych stresów. Dużo więcej informacji dostępnych na naszej stronie internetowej www.zdrowejelita.pl- zapraszamy.

  Data dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Choroby

Choroby - nowa strona:

Adres: