Kategoria: Zwierzęta

Zwierzęta - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Tresura psa »

  Szkoła dla psów - Psi Uniwersytet w Warszawie pragnie przedstawić, program profesjonalnych szkoleń dla psów wszystkich ras. Oferta naszej szkoły skonstruowana została w taki sposób, aby dopasować zajęcia do psów w każdym wieku i do ich indywidualnych predyspozycji i aktualnego stopnia wyszkolenia. Szkolenia psów podzielone zostały na kursy indywidualne i na kursy szkolenia grupowego (grupy tworzone są z 4 psów). Program indywidualnego szkolenie psów, skierowane jest do tych właścicieli czworonogów, którzy mają nienormowany czas pracy i trudno jest im spotykać się o stałych godzinach i w z góry narzuconych dniach tygodnia. Niemniej istotną zaletą indywidualnego programu tresury jest skupienie uwagi tresera wyłącznie na jednym psie, a co za tym idzie możliwość korekty niewłaściwych zachowań zwierzęcia na bieżąco i w odniesieniu do konkretnych sytuacji.
  Indywidualny tok szkolenia psów to idealne rozwiązanie dla zwierząt, które wykazują zaburzenia zachowań takie jak: agresja wobec innych zwierząt i ludzi, nadpobudliwość, nerwowość, deprywację sensoryczną czy lęk separacyjny. W takich przypadkach konieczne jest indywidualne podejście szkoleniowca i skupienie uwagi wyłącznie na jednym zwierzęciu. Niejednokrotnie już po kilku indywidualnych spotkaniach podopieczny Psiego Uniwersytetu, może bez obaw dołączyć do którejś z grup szkolenia grupowego i kontynuować naukę w gronie innych psów. Oferta kursów grupowych w naszej szkole dla psów jest bardzo bogata i podzielona grupy rówieśnicze. Wszystkich psich uczniów w naszej szkole podzieliliśmy na pięć grup szkoleniowych. Kryterium podziału to przede wszystkim wiek psa, ale również jego stopień wyszkolenia i predyspozycje. Mamy do zaoferowania: kurs podstawowy dla psów, psie przedszkole, psią podstawówkę, psie gimnazjum oraz psie studia dla najstarszych i wyszkolonych psiaków. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej szkoły na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wybierz nas »

  Rybarium Internetowy Sklep Akwarystyczny posiada w ofercie wysokiej jakości produkty dla akwarystyki słodkowodnej, morskiej oraz oczek wodnych. Bardzo dobre produkty Eheim, JBL, Hikari, Prodac, Aquael. Serdecznie zapraszamy po akwaria, filtry, pompy, uzdatniacze wody, akcesoria i wiele innych produktów. Bardzo szybka realizacja zleceń, wysyłka w atrakcyjnej cenie i bogata oferta. Czytaj więcej na stronie i skorzystaj z naszej oferty - w naszym sklepie akwarystycznym znajdziesz wszystko do założenia akwarium. Kliknij dalej i zobacz więcej w sklepie.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dla kociąt »

  Oferta Prowiant - Navizo Sławomir Opas: karma dla psa i karma dla kota. Nowości - odżywki, witaminy, suplementy diety, karmy dla kotów i karmy dla psów dorastających, młodych i aktywnych. Goldi Premium, Pro Pac Puppy Large Breed, My Lady Kitten dla kociąt. Preparaty dla psa, karma dla psa, karma dla kota. Wysyłane przez nas przesyłki są ubezpieczone. Belcando, My Lord, Canido, Bewi-Dog, Leonardo, Bewi-Cat. Karmy dla psów i kotów. Premium Gold, Leonardo, Garant Premium. Też karmy specjalistyczne, karmy hodowlane dla szczeniąt dużych ras, psów starszych i z nadwagą. Krokiety z wołowiną - pokarm W formie krokietów do podawania na sucho. Łosoś, Wołowina, suszona kaczka i indyk - delikatne kawałki w sosie z indykiem i kaczką. Dla przebywających na wolnym powietrzu, o maktywnych, myśliwskich, trenujących, wystawowych, z nadwagą, starszych wszystkich ras. Zapraszamy po karmy dla kotów.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szczeniaki Tosa inu »

  Profesjonalna hodowla psów mieszcząca się Nowym Sączu oferuje rasowe szczenięta i psy potwierdzone uzyskanym rodowodem. Główną rasą psów, którą z powodzeniem się zajmujemy w Twierdzy Samuraja to japońska Tosa Inu. Psy tego gatunku towarzyszą nam już od kilku lat. Dowodem tego są ogromne sukcesy na wystawach zagranicznych jak też polskich. Fachowo wybieramy rodziców wszystkich szczeniąt po to żeby przyszli właściciele nie mieli żadnych problemów z naszymi psami. TOSA INU - Hodowla psów rasowych Twierdza Samuraja

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psie forum »

  Serwis dla hodowców oraz właściciel psów, kotów, i królików a także myszy i zwierząt gospodarczych – przygotowany jest przez fanów zwierząt. Polecamy skorzystanie z jego zawartości, tym bardziej, że propozycja jest szalenie bogata. Warto dodać, iż zasoby serwisu są aktualizowane codziennie rady i rady uzupełniane są na bieżąco.
  Dodatkowo można również dodać internetowo zdjęcia własnego psa czy także innego zwierzęcia. Polecamy rejestracje na własnych serwisu internetowego oraz udział w dyskusjach.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zwierzęta

Zwierzęta - nowa podkategoria:

Nazwa: