Podkategoria: Psy rasowe

 • Szczeniaki Tosa inu »

  Profesjonalna hodowla psów mieszcząca się Nowym Sączu oferuje rasowe szczenięta i psy potwierdzone uzyskanym rodowodem. Główną rasą psów, którą z powodzeniem się zajmujemy w Twierdzy Samuraja to japońska Tosa Inu. Psy tego gatunku towarzyszą nam już od kilku lat. Dowodem tego są ogromne sukcesy na wystawach zagranicznych jak też polskich. Fachowo wybieramy rodziców wszystkich szczeniąt po to żeby przyszli właściciele nie mieli żadnych problemów z naszymi psami. TOSA INU - Hodowla psów rasowych Twierdza Samuraja

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psie forum »

  Serwis dla hodowców oraz właściciel psów, kotów, i królików a także myszy i zwierząt gospodarczych – przygotowany jest przez fanów zwierząt. Polecamy skorzystanie z jego zawartości, tym bardziej, że propozycja jest szalenie bogata. Warto dodać, iż zasoby serwisu są aktualizowane codziennie rady i rady uzupełniane są na bieżąco.
  Dodatkowo można również dodać internetowo zdjęcia własnego psa czy także innego zwierzęcia. Polecamy rejestracje na własnych serwisu internetowego oraz udział w dyskusjach.

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psy rasowe

Psy rasowe - nowa strona:

Adres: